Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Salwa patriotów

(2)
Spór o lokalizację amerykańskiej tarczy antyrakietowej nie uzasadnia żadnej politycznej wojny domowej.
 • 2008-07-08 15:17 | Wojciech

  Re: Tylko referendum rozwiąże ten problem

  Tak zwana III RP powstała z braku zgody na utratę suwerenności Polski po II wojnie światowej. Obecność wojsk spoza układu NATO jest "ekstrawagancją" politycznych spekulantów. To przypomina wyrywanie zębów tym Polakom , którzy chcą decydować sami , a nie chcą być zdalnie manipulowani przez globalnych reżyserów.
  Suwerenność to odwieczne marzenie Polaków. Niech naród decyduje w referendum, a nie urzędnicy szukający w tej umowie trampoliny dla własnej kariery.
  Jeżeli demokracja ma tak wyglądać jak teraz to obserwujemy w III RP , to przyszłość tak wasalnego kraju zapowiada się bardzo ponuro.
  Rezygnacja z referendum podzieli naród , na tych którzy aprobują poddaństwo i na tych co nie wyrażą na to zgody. A to jest początek wewnętrznej przepaści nie do zasypania. Możliwe , że o to chodzi tym co to forsują.
 • 2008-07-11 20:53 | danuta

  Re: Teraz będzie finał w wykonaniu PO ?

  Oni podpiszą Tarczę i wystawią Polaków na osąd i poniżenie sąsiadów, ale wmówią ludziom , że oni działają w interesie Polski, tylko sąsiedzi nadwrażliwi.
  Gdyby to zrobił PiS , którego obsesyjni politycy to wymyslili, to media by tak zmanipulowały tą infromację, że Polacy by uwierzyli, że Platforma chciała inaczej.
  jak się okazuje , to nie jest przypadek , że stracilismy niepodległosć.