Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Stanisław Bareja - temat dość kontrowersyjny

(1)
2008-07-09 17:19 | ppor. Lech Ryś
Temat dość kontrowersyjny, acz myślę, że ciekawy i wart przedyskutowania w szerzym
gronie. W końcu bywalcy portalu "Polityki", przeważnie ludzie młodzi, inteligentni, wykształceni, mający coś do powiedzenia. Możemy sobie chyba zatem w tym środowisku swobodnie i bez skrępowania podyskutować.. Co myślicie na temat obśmiewania przez współczesne, jedynie słuszne media tematyki
filmów Stanisława Barei, kpienia i szydzenia przez byle "Dodę Elektrodę" z jego twórczości i podcierania d**y jego nazwiskiem?

Pozdrawiam, M.

No i mam nadzieję, że jako, bądź co bądź osoby wykształcone, oczytane i obeznane ze współczesnymi realiami (a może i przy okazji tak jak ja, lubiące komedie z czasów PRL), macie coś do
powiedzenia na ten temat i nie boicie się swojego zdania.