Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wpisana w dzieje PRL

(1)
Maria Koterbska, osoba szczęśliwa.
  • 2008-07-10 17:09 | maciej

    Re: Wpisana w dzieje PRL

    Szanowni,
    Bylem kibicem pani Marii Koterbsksiej (MK) od 1948 roku. Pani MK byla ikona PRL przez wszystkie lata, poniewaz umilala ludziom zycie. Poza tym miala zmysl busisnessowy i zawsze robila wielkie pieniadze a wiec pisanie iz miala trudno, ciezko pracujac nie zarabiajac kroci jest nieprawda. Maciej
    "Popularność i sukcesy nie przynosiły finansowych kroci. Żeby żyć, wedle dzisiejszych kryteriów, raczej skromnie - trzeba było naprawdę ciężko pracować, jeżdżąc w koncertowe trasy.