Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PiS wychodzi z sali

(1)
Napieralski – Opozycja jest kneblowana
  • 2008-07-12 23:17 | ANNA

    Re: PiS wychodzi z sali

    Mysle, ze w koncu, p. marszalek, wprowadzi jakis porzadek, nie moze byc tak, by emeryt placil podatek juz i tak z marnej emerytury, a poslowie, oplacani przez nas-spoleczenstwo, robilo sobie blazenskie wagary, to widac, jak nas szanuja, to trzeba codziennie uwypuklac, przypominac, by nigdy juz tych typow nie wybierac i oplacac.Przeciez ci ludzie nas kompromituja, przed swiatem, na niczym sie nie znaja, tylko na organizacji prostackich konf. prasowych. Polska brdzie zaraz na poziomie ALBANII. Przeciez nic, nigdy sie nie zmieni, to PIS,ciagle rzadzi?OBRAZA, NAWOLUJE DO STRAJKOW, NIEPOSLUSZENSTWA, OBLUDY, NIENAWISCI....