Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pasterz transformacji

(2)
'Wszyscy, którzy wierzą w wartości europejskie, są dzisiaj w żałobie'.
 • 2008-07-16 19:08 | Mieczsilver

  Przedstawiciel nadreprezentacji mniejszości żydowskiej.

  Wśród niewątpliwych zasług wprowadzania Polski do rodziny karajów UE i NATO jest i czas przeprowadzenia analizy działalności Bronisława Geremka jako przedstawiciela nadreprezentacji mniejszości żydowskiej w instytucjach partyjnych i państwowych.Na biografię postaci historycznej,szczególnie okresu przemian ustrojowych,powinny się składać wszystkie elementy życia publicznego,łącznie z materiałami gromadzonymi przez jednostki jako podstawy systemu demokratycznego.
 • 2008-07-17 03:55 | Zofia

  Re: Pasterz wyprowadzający lud na pastwisko ?

  Co zostało z etosu Solidarnosci ? Została rezolucja kongresu USA wzywająca rząd Polski do wypłaty odszkodowań za mienie zagrabione? Taki był tytuł w Gazecie Wyborczej. To jest efekt działanosci wielu "pasterzy" minionego okresu. Jednym z nich był ten bohater, który wstąpił do PZPR w roku 1950. Mojego ojca SB chciało postawić przed sądem w roku 1949. Pamiętam klimat tamtego okresu i poparcie dla nich towarzyszy Geremków.
  Niech Bóg wybaczy tym, co byli w PZPR do roku 1968. Potrzebowali dużo czasu na przemyślenia ?