Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tajne "coś za coś"

(2)
Francuski dziennik „Le Monde' ujawnił tajny plan Sarkozy'ego, który miałby przekonać Irlandczyków do głosowania za przyjęciem Traktatu Lizbońskiego.
 • 2008-07-16 21:15 | Danuta

  Re: Unia bez Traktatu będzie istniała nadal ...

  Traktat jest prawna pułapką i "ziemią obiecaną" urzędników zatrudnionych przy interpretacjach prawnych wynikających z tego Traktatu.
  Obawiam się, że kolejne kroki urzędników unijnych stworzą z tego nowego imperium "Urząd" Kafki.
  Unia tak rozumiana będzie tworem kolonialnym zarządzanym przez globalnych bankierów.
  Po latach wróci z powrotem idea odrębności narodowej i być może będzie to wczesniej niż się spodziewamy. Stany Zjednoczone są pierwszą ofiarą globalizmu w rezyserii własnych elit finansowych.
  Ucieczka kapiatału i biznesów z terenu Stanów jest najważniejszym powodem kryzysu, ale nikt się nie chce przyznać , ze tak rozumiany "glabalizm", to początek końca.
  Ci co zawłaszczyli największą część kapitału, przenieśli go do innych krajów, zostawiając tubylców na lodzie.
 • 2008-07-17 07:14 | Macho

  Kombinator

  Niezle wykombinowal, kombinator jeden.