Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Comback atomu

(2)
Niemiecka opinia publiczna powoli zmienia zdanie na temat, który zdawał się być na dobre omówiony trzydzieści lat temu.
 • 2008-07-19 07:42 | Mieczsilver

  Re: Comback atomu

  Można przypuszczać,że niemiecki pragmatyzm da impuls dla rozwoju zbliżającego do siebie punkty widzenia ekologicznego,ekonomicznego i etycznego.Spalać węgiel dla potrzeb energetycznych to wielka strata "czarnego złota" jako bazy surowcowej.
 • 2010-03-25 14:54 | Ludwik Sujkowski

  Re:Comback atomu

  Zupelnie nie rozumiem potrzeby anglo-jezycznych wstawek. Czyzbysmy juz tak nisko upadli zeby zapomniec swoj wlasny jezyk? Nie tylko angielszczyza nie pasuje ale tez nas osmiesza. Proponuje aby autorzy artykulow przeszli obowiazkowe szkolenie w zakresie znajomosci jezykla polskiego..

  z powazaniem

  Ludwik Sujkowski,

  Raleigh, NC, USA