Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sejmowe szkolenia anty-mobbingowe

(2)
Szefowa Kancelarii dba o relacje
 • 2008-07-20 15:33 | Adalbert

  Re: poseł Niesiołowski do tablicy !!!

  Poseł Niesiołowski powienien być przyprowadzony na takie szkolenie pod przymusem.
  Te zmiany ugrupowań i obciążenia urojonymi zasługami dla Polski, uczyniły z wielu posłów Platformy i PiS-u mentalne pokraki, czego oni sami nie widzą, ale dla obserwatorów w TV staje się to nazbyt wyraźne.
 • 2008-07-21 09:26 | Monika Florczyk

  Re: Sejmowe szkolenia anty-mobbingowe

  Wczorajsze zniesienie ustawy o dopingu, wg innych włączone w teatr męski w wariacjach o mobbingu, zakończył się osądem PZPN o następującej wadze i treści: Ja, kontrolowany przez sportowców (zawodników!!!) trener mam podawać ... jeśli sobie zażyczą. Te skojarzenie słowne i trudności wywiązania się z konieczności opowiedzenia światu i Polsce o nadużyciach w dziedzinie sportu (buissnesu!!!) sprawiły, że temat mobbingu wyszedł na sejmową mównicę.