Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Obrazki z  wystawy

(2)
Pekin, w przededniu olimpiady, zdaje się pokazywać, że dynamika chińskiego rozwoju bije Zachód na głowę. Czy zwykli ludzie płacą za to wysoką cenę? Biedni cierpią, bogaci się bogacą, jak wszędzie.
 • 2008-07-22 07:08 | frank drebin

  Re: Obrazki z wystawy

  artkul ten nic nowego nie wnosi, jest identyczny jak setki innych o Pekinie. tak to jest, jak sie jedzie do kraju na kilka dni i opsuje zmiany, poprzednio redaktor byl w Szanghaju w latac 90ych, nie wiem jak w miedzyczasie. zadnej ciekawej tezy ani obserwacji.

  i ten kawalek - "Ton tej relacji może razić jako niepolityczny. Turysta żadnej polityki nie widzi. " "Słyszy się opowieści o biciu, zastraszaniu rodzin " Rozwarstwienie to akurat widac, a jesli nie widac roznic, to radze wyjsc z bluzce free Tibet i bedzie wiadomo, jak daleko w rozwoju zaszly Chiny.

  w tym wzgledzie mozna wpasc i na Tajwan i zobaczyc jak zyja bogaci Chinczycy w demokracji i jest im bardzo dobrze.

  nie jestem antychinskim fanatykiem, ale uwazam,ze dziennikarz piszacy o zmianach w takim kraju, moglby sie bardziej postarac.
 • 2008-07-24 16:38 | strangehead

  Re: Obrazki z  wystawy

  NIE OGLĄDAJ OLIMPIADY W PEKINIE !!!

  Dlaczego??

  Odpowiedź znajdziesz oglądając ten film:

  http://pl.youtube.com/watch?v=vYH5ObYlZCQ