Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sejmowa Lewica podzielona ws. weta

(1)
Posłowie, którzy odeszli z LiD przeciwko prezydenckiemu wetu
  • 2008-07-24 00:26 | Wojciech

    Re: Nie można handlować mediami publicznymi

    Media publiczne na tak zwanym "zachodzie" są jedynymi mediami godnymi uwagi. Nie można wylewać dziecka z kąpielą. Nie ma takie ceny za którą można się pozbyć mediów publicznych. Pan Borowski zrobiłby straszną przysługę Platformie , gdyby poparł ich zły pomysł na powolną likwidację tych mediów. Czyżby to była próba zmiany miejsca na Platformiany wózek i na kolejną transformację poglądów ? Makiawelizm niektórych polityków jest przerażający.