Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wszyscy chcą przeprosić, tylko PiS nie

(2)
Będzie uchwałą ws. żenującego spektaklu
  • 2008-07-24 15:09 | Gicek

    I bardzo dobrze pis nie mam za co nikogo przepraszać ..

    I bardzo dobrze że PiS nie chce przeprosić bo nie mam za co, raczej to PO powinno przeprosić, na samym początku pan Ziobrę a później tych polaków który głosowali na prawo i sprawiedliwość ponieważ PO na środowym posiedzeniu odebrało głos posłom PiS.Przyglądając się z boku wyglądało to jak byśmy żyli w czasach komuny.
    Pozdrawiam
  • 2008-07-24 17:48 | ZenB

    Tak, trzeba przeprosić nie Ziobrę ale za Ziobrę /obiecywał, że się zrzeknie immunitetu/ i wybaczyć tym Polakom, którzy głosowali na PiS - każdy może się pomylić. Zarzut odbierania głosu posłom PiS - to chyba żart - w telewizjii było słychać i widać - a przyglądając się z boku wyglądało to jak byśmy żyli za premierostwa p. Kaczyńskiego