Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy były naciski na prokuratora ws. Ziobry?

(2)
Zastępca Ćwialskiego - Nikt nie naciskał
  • 2008-07-24 16:24 | Sabina

    Re: To naciski i wręcz ręczne sterowanie przez PO

    Były minister Ziobro stał się tematem miesiąca przez wyprzedzający atak Tuska na niego , jako ewentualnego kandydata w wyborach prezydenckich. Jeżeli szanse obecnego prezydenta spadną tak nisko, że nie będzie miał szans w wyborach, to popularny Ziobro by mógł zagrozic Tuskowi. Dlaczego czekać z tym dwa lata , jak można Ziobrze wymierzyć symnboliczną karę i wyeliminować go z gry. Takie są motywacje tego przyspieszonego kursu Sprawiedliwosci w wydaniu PO. A co z procesem Dochnala ? Platforma zarzucała PiS , że trzyma go tak długo bez decyzji w sprawie rozpoczęcia procesu, a teraz sama milczy bojąc się przebiegu tej sprawy.
  • 2008-07-24 17:40 | Emi

    Nie chodzi o to kto na kogo naciskał, chodzi o to, że Ziobro popełnił przestępstwo. Nie wspomnę tu o aktywności Ziobry w sprawie doktora G. i Blidy. Te fakty kwalifikują go, moim zdaniem, do zajęcia się prokuratury panem Ziobro i osądzenia go.