Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polak na kacu

(2)
W ósmym odcinku kabaretoteki „Polityki”, zatytułowanym „Promil powietrza w wydychanym alkoholu”, o zgubnych skutkach nałogu wypowiadają się wierszem, piosenką i lekko bełkotliwą prozą m.in. Wiesław Gołas, Edward Dziewoński, Piotr Machalica i Wojciech Młynarski.
  • 2008-07-25 23:14 | Poznaniak

    W ostatnim numerze...

    W ostatnim numerze Polityki napisaliście że Zenon Laskowik ma na imię Jan Laskowik czy jakoś podobnie Janusz Laskowik? Tak sie znacie na kabaretach...
  • 2008-07-26 12:00 | janusz

    Re: Polak na kacu

    Satyra ,tez dobry sposob by ukazac nasze polskie slabosci.Przed wielu laty bylem ta pijacka morda,ktora bez odwykow i psychiatrykow wyzbyla sie nalogu.Nie pisze po to by mnie podziwiac.Po raz pierwszy obejrzalem film,"Wszyscy jestesmy Chrystusami", to co pokazuje film nie pokaza,zadne najsmieszniejsze monolgi i skecze nie potrafia uswiadomic nam Polakom ogromu zniszczenia,jaki powoduje alkoholizm.Cenie w/w autorow,jestem peln podziwu dla ich tworczosci,ale ten film zakasowal ich calkowicie.