Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

BIEDA

(1)
2008-07-27 11:27 | SYLWA
ludzie dlazego mozna isc do wiezienia i dlaczego zaplacic kare za obraze polityka gdy mamy wolnosc slowa ? czy nie sadzicie ze polska jest chora ? jest brak pracy a gdy jest juz praca to bardzo malo platna ze ledwie rodiny wiaza koniec z koncem wszyscy mlodzi uciekaja za granice kto tu zostanie aby pracowac na recistow i emerytow ? dlaczego nasi politycy nie zajma sai to sprawa a zajmuja sie tylko soba jak mamy zyc z braku pieniedzy sa morderstwa na tle rabunkowym ludzie z tej slabosci upijaja sie i gina nie winne dzieci bo rodziny nie stac na utrzymanie czy tak powinno byc ? dlaczego politycy podczas obrad sejmu zajmuja sie rozmowami miedzy soba dlaczego czytaja gazety dlaczego bawia sie telefonami a dlaczego nie sa skupieni nad ustawami tak nie powinno byc czy narud nie wykonal by tej funkci lepij ludzie walczyli gineli za wolna POLSKE tyle krwi bylo pszelane i na co to bylo ? teraz grozi nam samo zniszczenie brak POLAKUW w POLSCE tak nie powinnno byc kiedy politycy sie zajma ta sprawa a nie wojna miedzy soba ??