Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Widowisko multimedialne w 10. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta

(1)
27 lipca na placu Krasińskich w Warszawie zostanie wystawiony spektakl plenerowy na podstawie dramatu Zbigniewa Herberta 'Rekonstrukcja Poety'.
  • 2008-07-28 02:50 | werewulf

    Re: Widowisko multimedialne w 10. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta

    cóż. Niestety powiedzieć trzeba, że przedstawienie było straszną grzeboróbą - ekrany wieszały się, obraz migał, o akustyce nie wspomnę. Nie wiem czemu, ale jakoś w tym kraju trudno o dobre nagłośnienie. Wiem, że teren był wymagający - echo itp, ale to, że dźwięk z głośników był niezsynchronizowany to już naprawde partactwo. Możdżer walił w parę klawiszy, a perkusista głównie w jeden talerz. Przesłania sztuki nie zrozumiałem. Jak dla mnie postmodernistyczny bełkot bez znaczeń. Chałtura, panowie, a na pewnym poziomie tak się nie godzi...