Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Love parade dla Obamy

(1)
Berlin w atmosferze koncertu rockowego i majówki.
  • 2008-07-28 21:39 | L

    Re: Love parade dla Obamy

    “Niech mury runa”wezwal, kilkakrotnie, przywolujac zwyciestwo wolnosci i pokonanie Zwiazku Radzieckiego, pamietny moment blokady Berlina Zachodniego w 1948 roku…”

    jestem pewien, ze przywolal tez, zwlaszcza wsrod starszego pokolenia, pamiec masowych bombardowan Berlina przez Amerykanow. Bombardowania obiektow cywilnych byly pelnym sukcesem, wiec zostaly powtorzone dwa tygodnie pozniej w Dreznie i innych miastach niemieckich. Nastepnie poprzeczka zostala podniesiona przez Amerykanow w Hiroszimie I Nagasaki. Masowe morderstwa z powietrza, cos w rodzaju specjalizacji Stanow Zjednoczonych.