Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polityką jest to, czy masz wrzucić coś do swego garnka.

(1)
2008-07-30 01:44 | Wojtek Augustyn klin
Witam
Dobrą polityką jest taka polityka, że masz coś wrzucić do gara, ubrać się, wypić, trochę zabawić się, utrzymać dom, rodzinę, może też samochód, czy inne narzędzie, oraz zapewnienie leczenia i starości.
Polityka prawicowa, lewicowa itp. to nikomu nie potrzebne dyrdymały. W bajki ideologii prawicy, lewicy, liberałów i innych im podobnych nikt już nie wierzy. Nie wcisnie się tych bajek już oseskom, ani betonowym predinozaurom.
Partie ochroniarskie typu Samoobrona też nie mają raczej bytu. Pachną ochroną zbyt wąskiej grupy interesów, przy głośnych roszczeniach.
Wszystkie partie są roszczeniowe. Nie mogą roszczeń formułować jawnie. Media to szybko zdyskredytują.
Koniec partii ideologicznych!!! :)))
Warto przejść do partii zawodowych.
Polityk to zwód, jak każdy inny.
Partia to przedsiębiorstwo - firma działająca na rynku politycznym.
Polityk może przejść od przedsiębiorstwa do przedsiębiorstwa bez żadnych utarczek czy obmów. Pracowało się w jednej firmie, można pracować w następnej. Wtedy polityka będzie normalna.
Partia, jak każde inne przedsiębiorstwo może być w spółce, koncernie czy holdingu. Można by też przejmować partie - przedsiębiorstwa polityczne, oraz notować je na giełdzie. Partia płaciłaby podatki jak każde przedsiębiorstwo.
To wreszcie normalność :)
Pozdrawiam serdecznie