Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dżuma z cholerą

(2)
Zamiast walki z inflacją, czekają nas po wakacjach kolejne debaty o drożyźnie.
 • 2008-07-30 06:50 | lecher

  Re: Dżuma z cholerą

  nie rozumię, dlaczego tylu "wybitnych " ekonomistów nie może zaradzić rosnącej inflacji.Czy przypadkiem winny nie jest temu zjawisku również Rząd, ustanawiając nowe obciążęnia finansowe na przedsiębiorstwa i pracowników jak i innych obywateli,na które ktoś musi zapracować i je zapłacić. Powstaje błędne koło. Zapowiadane podwyżki np. emerytur powodują natychmiastową podwyżkę czynszów,opłat za wodę i prąd, w wyniku czego zamiast podwyżek emeryci są coraż bardziej bezkarnie okradani.
 • 2008-07-30 10:28 | Andrzej B.

  "otwarcie granic dla pracowników ze Wschodu. Żeby konkurencja na rynku pracy była większa"
  W takim razie proponuję zaprosić kilku komentatorów ekonomicznych ze Wschodu.
  Żeby pisali w miejsce pani Solskiej.