Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dysydenci bin Ladena

(1)
Zagraniczne media o pogłoskach jakoby wewnątrz Al-Kaidy miał miejsce nowy trend: odwrót od przemocy.
  • 2008-07-31 22:06 | Sabina

    Re: To jest naturalna kolej rzeczy, tylko młodzi głupieją

    Zadne pokolenie ideowych i religijnych wojowników nie może byc od młodości do wieku emerytalnego terrorystami. Tak było w czasach rewolucji francuskiej i w każdej kolejnej awanturze . Bojownicy się równiez starzeją. Jeżeli ich udział zapewnił im jakąś tam pozycję w ich strukturach, to lepiej ją zachować niż dalej się narażać.
    Co zostało z dawnych "bojowników" Solidarnosci , to sami widzimy najlepiej. Zostały im "wilcze oczy" na pamiatkę i opowiadanka o pistolecie pokazywanym w windzie, ale serce do walki posadzili na fotelu w Mercedesie ?