Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zabijanie czasu

(3)
Największym wrogiem polskich żołnierzy w Iraku jest czas. Szczególnie groźnym - na ostatniej zmianie na irackiej ziemi.
 • 2008-08-03 02:54 | Sabina

  Re: Gdzie te profity z tej wojny ?

  Może jakiś "mądrala" z tej nowej polskiej oligarchii, która rządzi Polską bez konsultowania się z narodem, odpowie, jakie Polska miała korzysci z tej dziwnej wojny na drugim końcu świata ?
  Polska wplątywana jest w awantury z dalekimi i bliskimi sąsiadami . W Iraku miała dobrą opinię, co z tego zostało? Lekceważenie opinii narodu i niekorzystanie z mechanizmów jakie daje demokracja doprowadzi do kolejnego dramatu. Demokracja światowa przeżywa poważny kryzys z powodu arogancji nieformalnych elit politycznych.
  Kolejną pomyłką będzie Tarcza, instalowana na polskiej ziemi bez zgody narodu. A tak łatwo jest zapytać naród w referendum, co on myśli o własnej przyszłosci. Gdzi są te formy obywatelskiego współrządzenia o które walczyła Solidarność ?
 • 2009-12-06 20:39 | asia

  Re:Zabijanie czasu

  wojna i misja misja
  ale mnie bardziej interesuje jak dowiedziec sie gdzie stacjonuje pewna osoba
  moze wiecie jest mi to bardzo potrzebne
 • 2018-06-28 19:43 | martiepa

  Re:Zabijanie czasu

  Przeżyłam rok w bazie wojskowej i ten artykuł oddaje wszystko tak jak jest naprawdę, jakbym czytała własne myśli. Łącznie z tym, że po 3 miesiącach naprawdę wszyscy zaczynają wariować.