Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zmarł pisarz Aleksander Sołżenicyn

(2)
Laureat literackiej Nagrody Nobla zmarł w Moskwie na udar mózgu. Miał 89 lat
  • 2008-08-04 21:40 | Robert

    Re: To był prawdziwy człowiek, ale ...

    ...jak zmieniał się stosunek do niego, tak zwanego zachodniego Świata , wraz ze zmianą odbioru tego świata przez Sołżenicyna ? Kiedy był "użytecznym" narzędziem propagandowym to był bohaterem medialnym.
    Jak zmienił się ten świat na "wschodzie' , ale na "zachodzie pozostał bez zmian", to Sołżenicyn to zauważył , co zauważyli wszyscy, z wyjątkiem aroganckiej oligarchii tego zachodniego świata. Stosunek zachodniej oligarchii do Sołżenicyna to temat na dzieło literackie godne Nobla.
  • 2009-02-14 23:58 | bogdan112

    Masz wielka racje ..