Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Reduta Prezesa

(10)
Prezes TVP ocali Lecha Kaczyńskiego. Pomoże mu w tym 11 byłych dziennikarzy 'Wprost'.
 • 2008-08-05 05:18 | DI

  Re: Reduta Prezesa

  Państwa obłuda przeszła już wszelkie granice. Przecież przed kilkoma tygodniami w TOK FM były już "ubolewające" i "pełne troski" rozważania nad impeachmentem. DI
 • 2008-08-05 12:57 | jaruta

  Re: Reduta Prezesa

  Oj, Pani Janino!
  I Pani też? Co prawda sezon ogórkowy ale tematy już zupełnie fantastyczne. Chyba wolałam jednak Nessie , niż 11 dziennikarzy Wprost, pana Sierakowskiego + pana Urbańskiego na osłodę. Gołym okiem widać, że prezydent Kaczyński do końca kadencji dotrwa w kolejnych paroksyzmach, a potem odejdzie na emeryturę, jako kolejny męczennik "za sprawę" I nic tu zręczny Urbański nie pomoże. Odrobinę mogą pomóc biskupi i T.Rydzyk - jest w kraju elektorat twardej narodowo - socjalnej proweniencji i on tak czy owak ani na p.Tuska, ani na prof.Zolla ani na kogokolwiek, kto się do współczesności odnosi głosować nie będą. Ten prawicowy elektorat oceniany jest na 18 - 22 %. Za mało stanowczo. Kwestią zasadniczą jest pozyskanie osób niezdecydowanych, albo w ogóle nowych. Na tym polu p. Kaczyński nie może liczyć na wiele. Ot, wije sobie koronę cierniową na czasy poprezydenckie
 • 2008-08-05 23:49 | SAWA

  Re: Reduta Prezesa

  Pewnie pisząc tekst nie przypuszczała Pani, że Prezydent sam o tym doniesie? To fakt, nikt nie jest w stanie nadążyć za ścieżkami jakimi podążają Kaczyńskie drogi myślowe ;)
  Kiedyś dziwiłam się, czemu prezydent zamiast samemu zabrać głos wysługuje się głosem "małej dziewczynki". Naiwnie sądziłam, że to go ośmiesza.
 • 2008-08-06 11:40 | GG66

  Re: Reduta Prezesa

  Co tu komentować - dokopać PIS-owi, reszta Pani nie interesuje.
  Cóż znalazła Pani swoje powołanie........
 • 2008-08-06 18:54 | orlando

  TVPis działa w najlepsze!

  Prawda jest taka, że jeszcze nigdy w historii telewizja publiczna nie była tak upolityczniona jak obecnie. Paradowska ma rację!TVP przypomina ostatni bastion Pis - owskiej propagandy. Propagandy, która po dwóch latach rządów PiSu, w większości kojarzy się z ciemnotą, zaściankiem i ksenofobią. TVPis jest "po ludzku" brzydka - i nic nie wskazuje na to by w najbliższym czasie cokolwieg miało w tej kwestii się zmienić. NIestety.......
 • 2008-08-06 23:25 | Les

  Ot i niepolityczny Pan Prezes.

  Pan Napieralski i Ska. maja niewatpiwy powod do dumy, ze udalo sie im uchronic TVP przed partyjnymi zakusami Platformy. Dzieki nim Pan Prezes ( jak to w sposob calkowicie oczywisty wynika z jego wywiadu ) pozostaje nadal apolityczny i niezalezny od zadnej partii w dziele pelnienia misji ( dosc trudnej do zdefiniowania ale zawsze misji ).
  Dziekuje panu Napieralskiemu za to, ze przynajmniej do nastepnych wyborow prezydenckich bede mial calkowicie niezalezna telewizje publiczna. A juz martwilem sie , ze PO wsadzi na miejsce 'bezpartyjnego " pana Urbanskiego jakiegos jegomoscia wylonionego w drodze jakiegos tam konkursu. A gdzie rozmowy z SLD? Taki konkurs przeciez uniemozliwi wplyw SLD na wybor nastepnego apolitycznego prezesa.
 • 2008-08-07 21:28 | Myszka

  Zgadzam się z tą opinią w całej rozciągłości. TVPis jest i będzie brzydka i nawet lifting jej nie pomoże,chyba że przestanie otaczać się "konusami", ale na to raczej nie ma co liczyć.
 • 2008-08-08 07:28 | Zdzislaw_1

  Trudno się odnieść do całości zagadnienia ,trzeba by znać argumenty w miarę dobrze i dwu stron tu możemy sie odnieść do myśli autorki zawarte w artykule.Zgadzam się z Panią że działania TVP pod przewodnictwem prezesa Urbańskego będą polityczne bo był jest i będzie politykiem dyspozycyjnym,bo w zależności od potrzeb służy swpją osobą na różnych frontach walki politycznej.Może to i dobrze bo wiadomo kto kim jest.
  Mnie zastanawia inna sprawa. A mianowicie rola jednak czwartej władzy czyli w uproszczeniu nazwy mediom.Według mnie jest ona nie władzą tylko narzędziem polityków do przekazywania dla społeczeństwa, wiadomości,kłamstw,manipulowania społeczeństwem a głównie półprawd,bo media zadawalają się stwierdzeniami że np. ustawa medialna jest zła ale już nie pyta w czym jest zła. jeden zposłów SLD mówił ze nawet PO przyznawała że jest "knotem" ale znów nie dodawał że było chyba dwie wersje i druga usuwała mankamenty o których się mówiło.I dziennikarz prowadzący tą rozmowe nie prostuje nie pyta docielkiwie o wyjasnienie bo zwykły smiertelnik o tym nie wie a dziennikarz pyta w moim imieniu.W/mnie nie wyjaśnienie różnic wskazuje że dziennikarz świadomie uczestniczy w manipulacji. Dziennikarze poprawcie się nie udawajcie obiektywizmu bo każdy ma jakieś stanowisko w omawianych sprawach. Trochę chaotyczne są moje wypowiedzi ale myśle że waga problemu została wyrażona.Pozdrawiam
 • 2008-08-08 10:34 | ewka

  Re: Reduta Prezesa

  a ja czekam kiedy Pani wreszcie zajmie się czymś poważnym . Czyżby się pani wypaliła? I jedyne na co Panią stać to tylko dowalanie PiSowi przy byle jakiej /bo nie poważnej/ okazji?
 • 2008-08-11 22:29 | Zorro

  Re: Reduta Prezesa

  Pani redaktor, bardzo prosze o komentarz na temat dymisji vice-ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego. Jesli to prawda co mowi Witold Waszczykowski o premierze i jego doradcach to to jest niewatpliwie polityczne wydarzenie roku w Polsce !!! I zaden szanujacy sie dziennikarz nie moze tego przemilczec.

  Serdecznie pozdrawiam.