Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prezydent za płotem

(7)
Uwięzili nam prezydenta, trzymają jak w klatce – mówią mieszkańcy Helu, pokazując przyjezdnym wysoki płot na betonowej podmurówce zwieńczony pasmami drutu kolczastego. Za płotem jest prezydencka rezydencja, ulubiona przez Lecha Kaczyńskiego.
 • 2008-08-06 05:02 | Adalbert

  Re: Kontakt tylko medialny jak z Franciszkiem Józefem?

  Prawdopodobnie kontakt z cesarzem Franciszkiem Jóżefem byłby bardziej bezpośredni i osobisty. Ta nowa oligarchia obrasta w piórka w tempie doprawdy zawrotnym. Niby wyrośli z tego "co ich boli" , ale napewno "nie z soli" . Jak się cofnie pamięcią do tych lat "nadziei", to trudno uwierzyć co z nich wyrosło . Tak samo z PiS jak i ci z Plartformy , nie do poznania. Oni nie zamierzają pytać narodu w żadnej ważnej sprawie. Teraz pan "cysorz" Tusk, będzie sobie sprawiał armię najemników - zawodowców. Na szpitale nie mają, na renty nie mają, ale na armię najeminków to mają ? Podobno prof.Geremek był przeciwnikiem armii zawodowej, która nie ma kontaktu z narodem i podlega tylko urzędnikom. Połowa nieszczęść na tej ziemi jest spowodowana przez armię zawodową używaną instrumentalnie. Ale do tych nowych "cysorzy" to nie trafia.
  Ten płot to jest już mur silniejszy od berlinskiego ?
 • 2008-08-06 10:44 | @&J

  Re: Prezydent za płotem

  niestety targi prezydenckie z USA o antyrakiety "Patriot" ludność komentuje, że będą stacjonować latem i w weekendy w Juracie, a w tygodniu pod "Pałacem Prezydenta" w Warszawie
 • 2008-08-06 10:56 | Alkon

  06/08/2008/Alcon
  Strach
  Oni, Kaczyńscy, wychowali się w rodzinie żyjącej w strachu z powodu ojca Rajmunda, króry nie tylko zdradził swych towarzyszy z AK, ale też był naczelnym politrukiem na politechnice, więc ten strach ojca przeniósł się na synów. Szkoda tylko, że Polacy zawierzyli im swój los.
 • 2008-08-06 15:36 | Wojtek

  Bracia Kaczynscy z nikim sie nie brataja. Dobrze ze Helowianie to zauwazyli. Oni nawt jako dzieci byli inni. Inni to holota z ktora nie nalezy rozmawiac. Spieprzaj dziadu to nie przypadek . To zasada Pana Prezydenta.
 • 2008-08-06 19:14 | andy

  Re: Prezydent za płotem

  Im człowiek mniejszego formatu tym większej ochrony i izolacji wymaga.
  I to ma być prezydent ? Nasz reprezentant ?
  Żenada i tyle...
 • 2008-08-08 12:14 | Kate

  Re: Prezydent za płotem

  Szanowna Pani Redaktor,
  Gratuluję bujnej wyobraźni i pozdrawiam. Mieszkaniec Helu i bywalec w rezydencji.
 • 2008-08-08 19:39 | tadeusch70

  Aleś durny alkon, boć i to ze strachu rozum odebrało! Ale pooglądaj WSI24, poczytaj wybiórczą czy politykon, to ci oleju naleją, żebyś więcej takich bzdur wypisywał. Oj durnyś ty, durny!