Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

humangames.org

(2)
2008-08-08 11:25 | FreeTibet
Berlin 1936 - Pekin 2008. Igrzyska olimpijskie a Prawa Człowieka. Fajna stronka o mrocznej stronie olimpiad. Świetna graficznie.

humangames.org
 • 2008-08-08 12:14 | Ela P.

  Re: humangames.org

  Szerszy kontekst historyczny. I rzeczywiscie ciekawa grafika.
  To jest właśnie ciemna strona olimpiad, o której sie nie mówi, o ktorej sie zapomina.
  A pozniej historia sie powtarza.
  Co z tego ze wszyscy wiemy, ze Chiny lamia prawa czlowieka, nikt nie zbojkotowal tych igrzysk, choc bylo sporo takich deklaracji. Biznes is biznes, polityka to polityka. Sport to dodatek. Ludzie to pył.
  Smutne