Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Moje alpejskie pogranicze

(3)
Uwielbiam pogranicza, ich zróżnicowanie i obfitość: języków, zabytków, kultur, ludzi i przyrody. Takie są Alpy, gdzie spotykają się Szwajcaria, Włochy, Francja, Niemcy oraz Austria. Jeżdżę tam, chociaż za samą wędrówką po górach nie przepadam.
 • 2008-08-08 12:45 | luk

  Re: Moje alpejskie pogranicze

  bardzo ciekawy artykuł. pokazuje że Zdrojewski to równy koleś.
 • 2008-08-11 14:32 | piotr

  Re: Moje alpejskie pogranicze

  tak i pokazuje, że rząd minister kultury promuje obcy kraj
  zamiast zapromować jakieś malownicze miejsce w Polsce
  i powiedzieć tak nasza kultura i kraj są bardzo ciekawe
  i może kilka tysięcy wpadło by wraz z turystami w ten region a tak to pojedzie do Austrii

  A teraz niech Minister transportu powie, że w związku z tym zbuduje Autostradę W-wa - Wiedeń
 • 2012-08-19 17:17 | ola

  Re:Moje alpejskie pogranicze

  No nie przesadzajmy z ta pieknoscia Polski, bo chyba przemawia tutaj bardziej lokalny patriotyzm, a nie obiektywna atrakcyjnosc turystyczna.
  Nasze malutkie, zadeptane Tatry czy pagorkowate Bieszczady nijak sie niestety maja z zapierajaca dech w piersiach uroda przeogromnych Alp.