Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Siła w spokoju

(5)
Mija 100 dni, odkąd Dmitrij Miedwiediew został prezydentem Rosji. Czym właściwie różni się od poprzednika? I jak daleko sięga jego rzeczywista władza?
 • 2008-08-09 20:07 | Sabina

  Re: Rosja jest ostatnią nadzieją Słowian

  Te nowe oligarchie finansowe obrażają białych ludzi zamieszkałych na wschód od Łaby.
  Ostatnia nadzieja Słowian to Rosja jako mocarstwo. Nikt się nie ujął za tymi małymi narodami Europy wschodniej, które rozkradziono w okresie transformacji. Okazało się, że kiedy wyszły z Układu Warszawskiego to stają się one tylko przedmiotem roszczeń ze strony ekonomicznie silniejszej grupy wpływowych oligarchów. Obraża się też te narody Europy wschodniej odsądzając je od czci i wiary. Czy to tak ma wygladać ten nowy ład w Europie na wschód od Łaby? Czy nikt nie zdaje sobie sprawy z tej oczywistej niesprawiedliwości ?
 • 2008-08-11 22:02 | kopsemkoptam

  tak jest
 • 2008-08-14 19:08 | Teddy

  Nowy Hitler

  Nie mamy się czego spodziewać po takim idiocie! Przecież to putin nadal rządzi!!!!
  Komentarz jest tu niepotrzebny!!!
 • 2008-08-14 19:11 | Teddy

  Re: Siła w spokoju

  A ten Babicz wasz to raczej jakiś ubek albo sbek a najgorsze ruski w sferach władzy polskiej, czemu bym sie nie zdziwił
 • 2008-08-14 19:14 | Teddy

  Aleś głupia, dziewczyno, lub chłopie, ubeku, bądź kgbowcu, precz z Polski!!!! jak michnik i reszta bandy jego, precz z Polski!!!!