Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gruzja - oto w jaki sposób USA pomogą Polsce w razie konfliktu z Rosją

(1)
2008-08-10 20:02 | DJCat
Prezydent Kaczyński powinien na jakiś czas zniknąć ze sceny lub odpowiedzieć na pytanie o czym rozmawiał z Prezydentem Gruzji i czy próbował odwieść go od pomysłu wojny? Jeśli nie rozmawiał, to po co tak rozmawiają i jak szczere są to rozmowy, jeśli rozmawiał to tym gorzej dla Niego.

Inną kwestią jest cały sens polityki zagranicznej Polski w wydaniu prezydenckim, budowana ona jest na konflikcie z Rosją, w oparciu o przeświadczenie o wiodącej roli USA. Spójrzmy teraz na samoloty bombardujące Gruzję! Gdzie USA tak ochoczo wspierające Gruzję w czasie pokoju, ciche gdy istnije realna potrzeba. Powinno to dać do myślenia Prezydentowi, czy przypadkiem nie przecenia ewentualnej pomocy USA.