Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pies czyli kot.

(2)
2008-08-12 12:01 | Jana.
Wilcze oczy premiera Tuska? - to bardzo duży komplement!!!
Zgadzam się: "Wilk jest stworzeniem inteligentnym, mądrym, o majestatycznie pięknych oczach."
Z pozdrowieniem.
Jana.
  • 2008-08-13 11:53 | Warszawa

    Re: Pies czyli kot.

    Pomijam wilcze oczy, bo rzeczywiście p. K. w życiu nie widział wilka. Pochodzę ze wschodu i wilki towarzyszyły nam (na wsi) od dzieciństwa - zwłaszcza w czasie wojny, gdy nikt na nie nie polował.
    Ale nie o tym. Pytanie do p. Stanisława Tyma, którego "kocham" jeszcze od czasów STS:
    dlaczego dzwoniąc do prez. Busha przed wyjazdem do Gruzji p. NzDPRP [= najgorszy z dotychczasowych prezydentów RP] Lech Kaczyński stał przy biurku w postawie na baczność (z słuchawką przy uchu). Czy to wpływ filmów Bareji? Założę się, że Bush w tym czasie siedział! To było piękne zdjęcie.