Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Drucik z pętelką

(2)
Już niedługo komputerowe twarde dyski przejdą do historii. Pojawią się nowe, znacznie pojemniejsze nośniki pamięci.
  • 2008-08-13 02:57 | INTJ

    Re: Drucik z pętelką

    Ehhh... w tym artykule aż roi się od błędów :( Prawo Moore`a brzmi inaczej, pierwszym prawdziwym komputerem był Z3 zbudowany przez Konrada Zuse, a komputery kwantowe nigdy nie zastąpią normalnych komputerów bo ich zasada działania jest zupełnie inna - otrzymujemy ogromną prędkość, ale tracimy precyzję bo obliczenia mogą być błędne, możemy tracić dane, wyniki, itp. Generalnie artykuł sprawia wrażenie pisanego na kolanie...
  • 2008-08-22 23:37 | bi

    bardzo "tabloidowy" ten tekst. Pelno w nim "lawinowych wzrostow" i "gwaltownych przyspieszen", "rewolucjonizujacych technologii" i "przyszlosci, ktora nalezy do...". Takie, od lat stosowane, wyswiechtane wyrazenia,, ktore w istocie niewiele mowia... To juz nie ta "Polityka"...