Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Obieg zamknięty

(5)
Koniec sezonu przy Wiejskiej pokazuje, że klasa polityczna jest zmęczona sama sobą, odgrywa stare numery, a układ PO-PiS stał się samowystarczalny. Bez ożywczego wstrząsu zapanuje długa stagnacja.
 • 2008-08-18 11:46 | Teresa Stachurska

  Re: Obieg zamknięty

  Bolesna prawda!
 • 2008-08-18 16:30 | rewident

  Re: Obieg zamknięty

  Strasznie dużo wysiłku Panowie poświęcacie na przykrycie oczywistego faktu, że PO nie ma żadnego pomyslu na rządzenie i jest skrajnie nieudolna oraz demagogiczna. Eksplozja histerycznego populizmu PO w okresie kampanii wyborczej powinna ludzi myslących przestrzec przed głosowaniem na tę marketingowa wydmuszkę. Ale oczywiście trzeba było zlikwidować 'kaczystowską dyktaturę"

  Powiem otwarcie. Polsce nic nowego nie jest piotrzebne. Co więcej, z mojego punktu widzenia taka polaryzacja ma dobre strony. W systemie dwupartyjnym nie będzie można, w razie porażki, przepoczwarzyc się w nową partyjke i - tak, jak to zrobił Tusk - rozpocząc nowe otwarcie. Przecież, gdybysmy mieli stały system partyjny od 92 roku, dziś PO nigdy nie doszłoby do władzy, bo nazywaloby sie KLD i kazdy kojarzyłby ją z totalną kompromitacją rządów aferałów..
 • 2008-08-18 22:11 | pawku

  Re: Obieg zamknięty

  Zgoda, bolesna prawda, ale świadczy to, niestety, nie tyle o klasie politycznej, co o nas samych. Wszyscy chcą, żeby było lepiej, ale jak przychodzi do reform, to nikomu nic się nie podoba. Stąd najlepiej dawać posłuch obiecankom, propagandzie i laniu wody. Bolesna prawda to przede wszystkim elektorat.
 • 2008-08-18 22:57 | Adam

  Ale mimo wszystko sytuacja jest jednak stabilna a w dzisiejszych czasach to moim zdaniem wazne. W istotnych sprawach mimo medialnej/propagandowej zawieruchy sa podejmowane racjonalne decyzje. Brakuje mi tylko w tej "zabawie" SLD pomimo historycznych obciazen.
 • 2008-08-19 22:20 | pawku

  Oj Rewidencie szkoda, że próbujesz się włączyć w pyskówkę tak typową dla opisywanej powyżej klasy politycznej. Szacunek dla twoich poglądów, ale pewnie nawet i Ty nie byłbyś w stanie wskazać na jakiś dalekoidący i dobry dla Polski program reform w popieranej przez Ciebie partii. Takowego bowiem w tej chwili ze względów sondażowych nie chciałaby realizować, ani nawet poprzeć żadna. Mój mały apel o obiektywizm i unikanie tego, co piętnuje ten jakże słuszny artykuł.