Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polityka polskich rodzin

(2)
Wiadomo, że dzieci nie muszą iść w ślady rodziców, zwłaszcza w politycznych wyborach. Tu jabłko od jabłoni może spaść daleko. Ale co rodzina, to rodzina.
  • 2008-08-19 14:04 | Wojciech

    Re: Roman Dmowski by zwymiotował słysząc PiS

    Jarek był zafascynowany Dmowskim , a skończył jako pudel Kaczyńskiego ? Te dzieci byłych lub obecnych polityków są tylko bardziej cyniczne w polityce od tych ludzi którzy powinni się tam znaleźć . Polityka staje się obecnie miejscem obłudnych popisów bardzo przeciętnych osobowości , które znajdują w niej lekki chleb. To ta wiedza o braku odpowiedzialności ludzi bawiących się polityką, ściąga do niej cwaniaków którzy zachęceni karierami rodziców powielają ich karierę. To co się dzieje teraz, w tych dniach, kiedy poniża się Polskę kupcząc jej suwerennością , to jest doskonały przykład mizerii obecnego pokolenia polityków. Etos Solidarności runął na bruk jak fortepian Szopena. Strach patrzeć w przyszłość widząc cynizm tych "dzieci".
  • 2008-08-19 19:49 | mlynek2006

    Re: Polityka polskich rodzin

    Proszę odwrócić zdjęcie Kurskich - zrobić tzw lustro i wtedy wszystko będzie OK Po lewej Jacek, w tle nazwa partii PIS, a po prawej Jarosław...