Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pejzaże Chin

(1)
Niezła odtrutka na olimpijską propagandę.
 • 2008-08-19 17:29 | Janusz

  Re: Pejzaże idiotycznej propagandy

  6 centów na godzinę, to 48 centów na 8 godzin, a na miesiąc 14,4USD , z niedzielami. Z tej sumy większoszość jest ponoć wysyłana na wieś, do rodziny - powiedzmy 8USD, zatem zostaje 6,40USD na miesiąc, czyli ca. 0,21USD dziennie.

  Chciałbym uprzejmie zapytać, czy autorowi nie wstyd wypisywać takie banialuki?

  Nie twierdzę, ze pracownicy w chińskich szwalniach są dobrze opłacani, bo nie są, ale z pewnością nie utrzymują się za 21 centów dziennie. Jednak przyczyną ich złych zarobków nie są Chińczycy, a chciwe firmy zachodnie, których metki owe dżinsy, czy też buty sportowe itd. noszą.

  A jeśli potrzebna jest odtrutka na propagandę, to polecam wizytację podobnych fabryk w Meksyku, przy granicy z USA.