Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Twardy elektorat PO

(6)
Jak duża jest liczba zwolenników Tuska, którzy pozostaną zawsze przy Platformie?
 • 2008-08-21 17:50 | Alicja

  Re: Tusk odchodzi od wyborczych obiecanek

  To , że ten Tusk po kompromitacji z Tarczą , to już jest nowy Tusk narodzony w bólach "cesarskiego cięcia" , to nie ulega wątpliwości. Kampania "neokonserwatystów polskich" tego odłamu nekonserwtyzmu amerykańskiego, ma na celu wmanipulowanie Polski w rolę granicznego harcownika UE i to uda się tym politykierom. W Stanach wygra przedstawiciel republikanów , gdyż kompleks zbrojeniowy nie dopuści do wyboru Obamy. Zapowiadają się lata konfrontacji w Europie , a Polska pod wodzą Tuska & Kaczyńskiego będzie przedmiotem drwin sąsiadów i restrykcji ekonomicznych na poziomie jawnym i skrywanym.
 • 2008-08-21 18:17 | kalina

  Re: Twardy elektorat PO

  To, ze akurat w sprawie stosunku Rosji do jej bylych posiadlosci prezydent Kaczynski ma dokladnie takie zdanie, jak ja, zupelnie nie przenosi sie na to, ze w przyszłych wyborach prezydenckich na niego zaglosuje. Jestem poki co "twardym" elektoratem PO nie dlatego, ze jest taka wspaniała, ale dlatego, ze nie widze dla niej na razie zadnej alternatywy.
 • 2008-08-23 11:18 | pytający

  A tak konkretnie to o czym ten twój bełkot ...???
 • 2008-08-23 22:32 | jewrej

  Re: Twardy elektorat PO

  Krzyżak dla nas koszer rządzi, Gross z Michnikiem cymes gojów szmaci, by oddali nam ciemniacy, kamienice i bóżnice. My Lenina wraz z komuną, kibucowo namaścili, ze Stalinem i Hitlerem, gojów katolików mnogo wytępili. I holokaust im wmawiamy, narodowców POtępiamy, zbrodnie UPA wyświęcamy a Akowców ośmieszamy. Dziadka Wehrmacht wybielamy bo Tuskowi zapomnimy gdy na Mośka go zrobimy. W kucki Donek z Merkel gada jak Zachodnie Ziemie oddać i gaz rurą od Putina, po niemiecku i Sowiecku historycznie znów wypada by z Polaczków zrobić dziada. Złoty to interes będzie, nasza Polska w każdym względzie. Frycki w rządzie, mycki w sądzie, w Trybunale jak w kahale, dziennikarze jak kuglarze, aferzyści jak artyści. Rywin z Kutzem i Polańskim cymes gojom świat filmują, gojom zwoje się prostują. Lis z Durczokiem łby im psują a Olejnik wraz z Najsztubem, Paradowską i Urbanem super ich ćwiartują. Szczuka cymes wyszczekuje, Doda im szatańsko śpiewa a Majewski ich wyśmiewa. Che Guevarę Wojewódzki naśladuje, polską flagę psim odchodem postponuje i już na Platformę i lewicę skołowany lud głosuje. POtrafimy się maskować, Mośka z Fryckiem w partiach schować. Napieralski, Kalisz i Szmajdziński-jak ten tercet im przywali gojom się zeluwa pali. Niesiołowski w ZChNie pluł jak mucha Plujka. Teraz z Bartoszewskim, Palikotem i Senyszyn robią jaja z parlamentu. Czy to z lewa czy to z prawa w sanhedrynie jest zabawa. Sataniści to artyści bo na Woodstock ich muzyka cymes tępym gojom gra. A nasz Owsiak to WOŚPie milionowy robi Cash, by na spędy gojów gonić już zaćpanych i nachlanych. Tarza głupków w szczynach w błocie, tak należy się hołocie.
  Była nasza Nocna zmiana, Solidaruchy padła na kolana. Opozycja ta prawdziwa była głupia i uczciwa, nasi chłopcy ich kiwali, bo agentów nawtykali i w oparciu o SB-WSI, RP III zbudowali. Diament Tuska TW Bolek, Olka nogą poczęstował by Balcerek wraz z Geremkiem gojów cymes zreformował. Olek morda ta pijana dał UBekom przywileje, zawetował Uwłaszczenie, cymes zrobiliśmy wywłaszczenie. Stoczni, fabryk więc nie mają, chłopi dawno też zdychają i na zachód dzieci gnają. Może i tam już zdychają, ale w handlu się trzymają. Już nie długo, ty baranie, wnet tu hipermarket stanie. A kopalnie, czarne złoto, to w ich rękach niby błoto. Skąd energię czerpać będziem gdy górników się pozbędziem? Nasze banki, media, sklepy, goj kultura i gazety. Nasze wille, kamienice, im należą się ulice. Niechaj gniją w suterynach, my jeździmy w limuzynach. Światem mediów i biznesu, komornikiem i skarbówką koszer też rządzimy, gojów katolików cymes więc gnoimy. Służbę zdrowia zrujnowaną i szpitale zadłużone, nasi POjmą za mamonę, choć Sawicka nas wsypała i Platforma ją wylała. Nawet w piłce Fryzjer z Listkiem ciemnych gojów dobrze strzygł, by geszefcik milicyjny i SBcki dla nas kwitł. IPN się też rozpadnie, kiedy forsa im przepadnie to lustracja będzie na dnie. Większość głupców bowiem sądzi, że naprawdę to Tusk rządzi. Król jest nagi Mośku drogi, choć przy butach ma ostrogi i płaszcz nosi z gronostaja to POd płaszczem gołe jaja, bo WSIdupek jest ta faja.
 • 2008-08-24 13:18 | turbogarus

  bez sensu i tyle.
 • 2009-02-09 16:25 | maria

  Re: Twardy elektorat PO

  Po zabiciu Polaka w Afganistanie każdy kto ma rozum powinien rządać dymisji rządu. Tusk jest skończony, każdy powinien przy każdej okazji pprzypominac mu słowa : Nie damy ani złotówki. Mam nadzieję, ze będzie go sumienie do końca zycia gryzło. To zdarzenie przelało tylko czarę nieudolności tego pana, i on chce być prezydentem? Dobre żarty.

  Nie zapomnijmy mu wyjazdów na urlopy jak coś sie dzieje i tych słów . nigdy !!!!!!!!!!!!!