Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Strach się nie bać

(3)
Najpierw był paniczny lęk przed wirusem HIV. Potem, wraz z rozwojem terapii, oswoiliśmy się z tym zagrożeniem. I to jest najgorsze, co mogło się przytrafić.
 • 2008-08-22 01:46 | Ima

  Re: Strach się nie bać

  Moim zdaniem niepotrzebnie czepiamy się gejów. Największym zagrożeniem sa mężczyźni heteroseksualni, którzy myślą tylko o zapobieganiu ciąży, a do tego wystarczy pigułka, a jak jest pigułka, to po co zakładać gumę?
 • 2008-08-22 23:15 | Andrew Wader

  Re: Strach się nie bać... potrzebne jest technologia testów autoaplikacyjnych

  Jest potrzebna technologia testów autoaplikacyjnych (typu self made). W artykule czytamy .:"włączyło Polskę do grupy pięciu krajów, gdzie próbuje się znaleźć przyczynę tak niefrasobliwej postawy obywateli, gremialnie rezygnujących z wykonywania nawet darmowych testów diagnostycznych. Wyniki tego badania mają być znane pod koniec roku..." Otóż jedna z przyczyn jest następująca: Owszem jest możliwe wykonanie testu w sposób anonimowy. Niezwykle ważne byłoby jednak opracowanie technologii tak aby test można było wykonać sobie samemu, tak jak np. próbę ciążową. Osoby podejrzewające u siebie możliwość zakażenia stronią od wykonywania testów, gdyż boją się przekazania tych danych do instytucji sanitarno - epidemiologicznych i innych.
 • 2008-09-06 00:38 | Bobola

  Re: Strach się nie bać

  Gratuluje odwaznej i racjonalnej analizy zjawiska. Obawialem sie juz, ze "Polityka" hoduje samych liberalow typu red. Kubiaka. Ze wzgledu na to, ze od pewnego czasu interesuje sie epidemiologia serdecznie zapraszam do mojego blogu http://bobolowisko.blogspot.com gdzie ostatnio opublikowalem matematyczna wersje zagadnienia rozwoju choroby AIDS. ("Epidemia AIDS i kinetyka populacji ludzkiej"). Serdecznie zapraszam .