Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

"Senat jest tym, co (...) namiętności studzi"

(1)
Senatorowie PO skarżą się na PiS
  • 2008-08-23 11:51 | mar

    Re: "Senat jest tym, co (...) namiętności studzi"

    Z przykrością należy przyjąć do wiadomości,że aktywistów , władze PiS-u i ich zwolenników -nie powstrzymają w ich działaniach,żadne regulaminy,zasady, zwyczajowo stanowione prawa .To są ludzie,którzy uważają ,że im wszystko wolno. A wychowani w okresie PRL sosują wszystkie normy polityczne z tego okresu. Nie poszli z nowym otwarciem na świat i następnym pokoleniem do tzw.przodu.Zastygli -okopali się i wymachują szabelkami.Szkoda ,że nam psują zdrowie i poniżają za granicą a martwi to, że 20% społeczeństwa tak samo myśli.