Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jego wysokość prezes

(3)
Jak bycie szefem zmienia człowieka i na lepsze, i na gorsze.
 • 2008-08-23 11:53 | robak

  Re: Jego wysokość prezes

  Zawsze mozna mieć albo władzę, albo rację. Szef przeważnie jest głupi, ale jakiś szef być musi. Szef służy do narzekania. Firmą faktycznie rządzą jego zastępcy i managerowie. Ci już głupi byc nie mogą i muszą się na czyms znać.
 • 2008-08-23 17:24 | Ktos

  Re: Jego wysokość prezes

  Kochani,
  Piekny artykul.. Ale to wszystko jest o wiele prostsze, tak na prawde. Wladza to nic innego jak ego. Chore, przerosniete, zle ego. Niestey, kazdy to w sobie ma, bo jestesmy tylko ludzmi. Tylko ze jeden jest w stanie to kotrolowac, drugi daje sie przez to kontrolowc... Do wojen, cierpienia itp. jest potem tylko krok.
  Dlatego jest wazne niezwykle jedno:
  Pilnujmy, by do wladzy nie dopuscic holoty i bydlakow.
  Idzmy do wyborow!!
 • 2009-06-26 22:19 | Menedżer

  Twierdzenie autorek, że części meżczyzn władza kojarzy się z seksem i , że ją w tym celu wykorzystują to niezbyt oryginalne skojarzenia dwóch feministek i chyba im czegoś brakuje.
  Mylenie władzy "formalnej ", którą posiadają menedżerowie z przywództwem , które wykorzystuje przede wszystkim różnego rodzaju wpływy członków zespołów jest poważnym błędem opracowania. Już dawno w nauce zarządzania zniknęli podwładni. Dzisiaj są nimi uczestnicy organizacji, członkowie zespołów, grup, teamów, żżorganizacji, pracownicy itp.
  Gdzie w polskich firmach prezesi,liderzy, menedżerowie siedzą na najwyższych piętrach?
  Tak jest w USA. U nas zajmują gabinety na pierwszych piętrach. M.in.aby dostrzec z okna swój samochód i nie męczyć się z chodzeniem po schodach i aby nikt im nie zaglądał przez okno co też szef, szefowa robi.