Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dokąd maszerujemy?

(3)
Jeszcze tylko jeden jesienny pobór. Ostatni. Od przyszłego roku do koszar pójdą tylko ochotnicy. Wojsko ma się przekształcić w armię zawodową, profesjonalnie przygotowaną na nowe rodzaje zagrożeń. Zapowiada się najtrudniejsza operacja od zakończenia drugiej wojny światowej.
 • 2008-08-30 21:52 | Stary Polak

  Re: Dokąd maszerujemy?

  Armia zawodowa może być, bo tego wymaga nowoczesna technika.
  Ale poboru młodych ludzi do czynnej służby wojskowej aby
  nauczyć ich posługiwania się bronią i umiejętności zachowania się w czasie działań wojennych, jest wymogiem kokiecznym.
  Takie przeszkolenie niech trwa chociać pół roku, ale każdy zdrowy mężczyzna powinien je odbyć. Bo kto będzie bronił swoich rodzin i Ojczyzny jeśli mężowie i synowie nie będą potrafili posługiwać się nawet zwykłym karabinem ?
  Ludzie rządzący Polską najwyraźniej nie rozumieją sprawy obronności narodu i kraju.
 • 2008-09-01 01:04 | rezerwa 2008

  Re: Dokąd maszerujemy?

  wlasnie wyszedlem z wojska.bylem zobaczylem wyszedlem. wszystko co oni mowia o armii to jedno wielkie klamstwo kto byl to wie co mowie:) HONOR?nikt go juz nie ma BRATERSTWO? chyba jak jeden drugiemu sluzby wlepia na weekendy:-)WYZWANIE (czyli MISJE albo przywieziesz 35tys albo stacisz zone, nóżke albo zycie)
 • 2008-09-04 18:54 | lalka

  Re: Dokąd maszerujemy?

  Jeżeli ten tekst miał spowodować pozbawienie pracy kilku pracowników WKU Praga Północ to bardzo prawdopodobne, że "misja" się powiedzie. Może należało pomyśleć przed opublikowaniem tekstu.