Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Redzikowo Rakietowo

(2)
Czy po podpisaniu porozumienia w sprawie tarczy antyrakietowej rząd czekają równie trudne negocjacje z przyszłymi sąsiadami amerykańskiej bazy w Redzikowie?
 • 2008-08-31 16:13 | danka

  Re: To jest powtórka kubańskiej Quantanamo

  Oddanie kawałka polskiej ziemi powinno być poprzedzone referendum. To naród jest suwerenem , a nie nawiedzeni urzędnicy . Jak się okazuje demokracja w tej polskiej wersji jest kaleka , tak jak jej przedstawiciele.
  Panowie Kaczyńscy zwodzili naród frazesami patriotycznymi i dzięki tym frazesom wygrali wybory. Ich praktyka polityczna okazała się daleka od ich wyborczych deklaracji. Tusk wziął do nich Sikorskiego, który okazał się "przechodnim ministrem" wepchniętym do rządu w celu realizacji tego konkretnego zadania. Obie partie niegodne są demokracji, jaka powinna być realizowana w Rzeczpospolitej.
 • 2008-08-31 21:07 | kenaj

  Re: Redzikowo Rakietowo

  Umieszczenie tej instalacji w Polsce bez zgody obywateli wyrażonej w referendum jest arogancją.Umieszczenie t a k i e j instalacji jest bardzo ryzykowne nie z powodu możliwego ataku na Polskę,ale z tego mpowodu,że będzie to ważny cel,nawet w przypadku wojny odległej i nie dotyczącej Polski.Dziwię się,że emerytowani fachowcy w dziedzinie wojen rakietowych,których akurat w Rędzikowie jest sporo,milczą.