Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wewnętrzna polityka zagraniczna

(4)
Polacy współczują Gruzinom - jak wynika z badań - ale też czują obawę przed Rosją. Podobają im się ostre słowa Kaczyńskiego, ale też mają nadzieję, że na zapleczu toczy się polityka ostrożniejsza i sprytniejsza, która ochroni kraj przed konsekwencją takich wypowiedzi. Te wszystkie dylematy nie istnieją jednak w publicznej debacie.
 • 2008-09-01 02:44 | Janina

  Re: Zdalne sterowanie w polityce zagranicznej

  W ostatnich miesiącach w postępowaniu urzędników RP widzimy brak logiki w stopniu zadawalającym minimalne wymagania propagandy politycznej. Argumenty używane przez urzędników RP kompromitują tych urzędników.
  Ten tandem PO-PiS jest żałosny . Wykonywanie rozpaczliwych gestów prezydenta w imieniu niewiadomo kogo, budzą lęk co do następnych kroków.
  Polska jest bezpieczna i Polsce nic i nikt nie zagraża. Polska jest w NATO. Więc niech pan prezydent zaufa tym organizacjom do których Polska należy. Niech urzędnicy RP przestaną się wygłupiać.
 • 2008-09-01 14:04 | rowi

  Polacy współczują Gruzinom, bo stali się ofiarą nierzetelnych i nieobiektywnych mediów (stajcji telewizyjnych w szczególności)Wybiórcze podawanie informacji mających wzmocnić pożądany efekt propagandowy tworzy nieobiektywny obraz świata, a jak stwierdził klasyk...ciemny lud wszystko kupi...Wystarczy porównać obraz tego konfliktu w Polsce z jego obrazem np.w Niemczech, by reagować ironicznie na stwierdzenie o "wolnych mediach "
 • 2008-09-02 08:45 | Normalny

  Re: Wewnętrzna polityka zagraniczna

  A ja uparcie i na przekór-przyłączyć Rosję do UE(jeśli zechce)
 • 2008-09-02 16:40 | smb

  Re: Wewnętrzna polityka zagraniczna

  Ciekawe sa ostanio zdjecia pan K. albo sam na pierwszym planie, albo z premierem Tuskiem. Ktoby tez chcial sie z panem K. fotografowac ? W Brukseli tez nie znalazl chetnych. Ciagle jednak chce Polakom wmowic, ze na arenie miedzynarodowej ma cos do powiedzenia.

  Pozdrawiam !