Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gwizdanie na historię

(3)
Gwizdy podczas obchodów Sierpnia '80 mieszczą się doskonale w logice Polski Kaczyńskich.
 • 2008-09-02 20:30 | Kecaj

  Gwizdanie na historię. A kiedy gwizdniecie na brata Klamczynskiego?

  Będą to obchody „państwowe”. To zdanie najlepiej opisuje pisowska ideologie. A ta nie rozni sie niczym od ideologii komunistycznej PZPR z czasow PRLu. Rozne sa tylko symbole, ale bolszewizm ten sam.
  Prezydencki pochlebca Karol Karski z PiS wypowiedzial sie dzis tak (cytuje za Dziennikiem) : Na Donalda Tuska nikt rozsądny nie scedowałby uprawnień" . Chodzilo o to, ze w ramach "taniego panstwa" kancelaria prezia L. Klamczynskiego zatrudnia już 321 osób, w tym 11 doradców (swoja droga ciekawe ilu od samej Gruzji i potrzasania szabelka). Caly ten PiS, lacznie z preziem, bo on stanowi integralna skladowa tej nacjonalistycznej partyjki, robi nas rowno w jajo. I ciagle az 20 proc. Polakow takie idiotyzmy popiera. Jak tu nie pukac sie ciagle w czolo.
 • 2008-09-04 16:00 | smb

  Re: Gwizdanie na historię

  Szanowny panie Mariuszu,

  dziad dziada popiera...

  Pozdrawiam z Europy !
 • 2008-09-04 16:39 | Grim Sfirkow

  Re: Gwizdanie na historię

  Borusewicz dał powody, żeby na niego gwizdać. Przecież sam zaatakował Gwiazdę. Jemu wolno, innym nie? Czy publice PO w czasie debaty Kaczyński- Tusk wolno było tupać i wyć, a teraz już nie? Czy Borusewiczowi wolno zawłaszczać historię, mianować się na dożywocie bohaterem?