Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prezydent: reaktywacja

(11)
Właśnie rozpoczęła się kampania wyborcza Lecha Kaczyńskiego, która już w okolicach święta 11 listopada ma nam ukazać Piłsudskiego XXI wieku. Jest pewna korzyść z tego wczesnego startu. Za kilka miesięcy zobaczymy, czy Lech Kaczyński ma jakiekolwiek szanse na powstrzymanie nadciągającej klęski.
 • 2008-09-03 00:48 | adalbert

  Re: Gdzie dwóch się bije tam trzeci zwycięży ?

  Nie do przyjęcia jest wizja Polski w objęciach Platformy Tuska, czy PiS-u Kaczyńskich. Dramatem Polski przez najbliższe lata może okazać się niedorozwój tej trzeciej nogi tak potrzebnej do równowagi. Intelektualiści polscy łączcie się , ponieważ wasale już się połączyli i tak naprawdę nic już ich nie dzieli. Te "fumy" to tylko gra pozorów. Koniec ery Solidarności jest faktem, koniec "etosu" tego związku już wcześniej był zaakceptowany przez kombatantów z grupy doradców. Pozostaje Polsce nadzieja na trzecią siłę posiadajacą zasady etyczne, które wyraźnie ją odróżnią od tego propagandowego chłamu z jakim mamy obecnie do czynienia.
 • 2008-09-03 03:17 | Basia

  Re: Prezydentem będzie min.Sikorski

  Minister Sikorski spełnia wszystkie wymagania. Ma wykształconą żonę , staż w "Enterprise", który przygotowuje kadry, przeszedł wszystkie możliwe partie od premiera Olszewskiego , przez Kaczyńskiego do Tuska , gdzie trzeba walczył , gdzie trzeba pisał .
  Sprowadził Tarczę przeciwko rakietom z Korei , więc kandydat idealny.
  Czy Polska jest naprawdę Bożym igrzyskiem ?
 • 2008-09-03 18:25 | ANNA

  Re: Prezydent: reaktywacja

  Juz nigdy nie zaglosujemy na KACZYNSKICH I KACZYSTOW. Niech bedzie prezydentem nawet P. HUBERT H., ale nigdy nikt z PIS.
 • 2008-09-03 18:34 | andy

  Trzecia noga ? Na trzech nogach nieźle się stoi ale nie sposób iść ani tym bardziej biec.
  Poza tym bez przesady z tym "propagandowym chłamem" i "zasadami etycznymi" - to tylko hasła za którymi niewiele się kryje.
 • 2008-09-05 16:15 | Caramba

  Re: Prezydent: reaktywacja

  "Nie wystarcza dobre checi, z piasku bata nie ukreci."
 • 2008-09-05 21:27 | obserwator

  Re: Prezydent: reaktywacja

  niech Kaczyński kupi sobie Kasztankę nauczy się utrzymać w siodle i od tego niech próbuje rozpoczęcie kampanii wyborczej.Może Kasztanka będzie najmądrzejsza w całym jego sztabie wyborczym
 • 2008-09-06 13:07 | patriota

  Re: Prezydent: reaktywacja

  Czy Annę Fotygę łączy z Prezydentem akcja Temida i bezprawiezus??
  Czy reaktywowany prezydent przyzna sie do przestępstw w wyniku tych akcji??
  Dlaczego Z, Ziobro prokurator Janeczek., mianowane prezesi sądów apelacyjnego i okręgowego w Katowicach Pani B.U. pani Ś.mianowane przez ministra sprawiedliwości L.Kaczyńskiego, są zaangażowane bezpośrednio w ukręcanie łba temu zamachowi stanu i zamachowi na niepodległość polski, gdy na podstawie specjalnie skonstruowanego szyfru przez spec służby wydawano decyzje emerytalne, a następnie wyroki na podrobionych przepisach w celu unicestwienia zapisanych postulatów sierpnia 80. i wielu zapisów konstytucyjnych oraz ustawowych.
 • 2008-09-06 22:55 | Polonia-Sawa

  Re: Prezydent: kompromitacji !!!! ????

  Ludzie przestancie pisac glupoty,temu czlowiekowi nawet Salomon nie pomoze.
  Jak ktos sie glupi urodzil ,to glupi umrze ,uszanujcie to prawo natury,temu,nie pomoze
  ani Gruzja ani Ossecja, ani inne republiki rosyjskie .

  Smutny kraj ,gdzie glupcy ida w pierwszym rzedzie !
 • 2008-09-07 22:02 | kenaj

  Re: Prezydent: reaktywacja

  Nie jestem przekonany,że fakt występowania,w miejscu niebezpiecznym,bez zabezpieczeń jest dowodem odwagi.Raczej nonszalancji,może głupoty?W taki też sposób usiłuje L.Kaczyński prowadzić politykę zagraniczną.Niestety rząd mu na to pozwala.My poniesiemy koszty.Koszty będą i to wysokie.
 • 2008-09-08 00:59 | karul

  ciesze sie, ze basia mowi o zasadach etycznych jakie miala rzekomo miec solidarnosc, powolana i wykorzystana przez cia i watykan to obalenia socjalizmu. podobno obecnie w tej polskiej operetce zasad takich juz nie ma.

  niech basia poslucha mnie, bom stary i pamietam dobrze jak tzw. zwiazek zawodowy pyszczyl o braku moralnosci czy zasad wsrod politykow prl. pod dwudziestu latach tej zwiazkowej moralnosci mozna jedno powiedziec: w porownaniu z obecna cholota, politycy pzpr to byli ludzie skromni, kompetentni i kulturalni.

  powiem raz jeszcze - dobrze wam tak, solidarnosciowe matoly. miala byc czwarta japonia a jest druga gorna wolta z radiem z ryjem
 • 2008-09-09 19:58 | lecher

  Re: Prezydent: reaktywacja

  a mnie od pewnego czasu dręczy pytanie, czy "wykłady "doktora h.c. Wałęsy w USA nie są formą zapłaty za jego rolę w wydarzeniach roku pamiętnego 1980 i następnych. Dlaczego jest cisza w mediach w sprawie udzielanej pomocy finansowej dla podziemia solidarnościowego.? Kiedyś mówiło się głośco o takiej pomocy, ale gdzie się ona podziała i jak została rozdzielona?