Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wielka gra - reaktywacja

(2)
Mamy nowy wyścig zbrojeń, mówi Rosja, a za nią prasa.
 • 2008-09-04 08:59 | Andrzej Falicz

  Re: Wielka gra - reaktywacja

  Tylko po co to wszystko?
  Ani mi nie zalezy na "sukcesie" Ameryki ani Rosji - przydalby sie dla odmiany sukces Polski a skoro Polska jest czescia UE to jest to rowniez sukces Europy a ten sukces lezy w obopolnie korzystnej kooperacji Rosja Europa.
  Surowce - technologia- sasiedztwo i rynek.

  Tylko gdzie tu miejsce dla USA?
  A no USA o tym wie i dlatego jak dlugo ma byc hegemonem tak dlugo bedzie dbac by zawsze byl konflikt.
  Jak konflikt to jest oczywiscie potrzebny opiekun i rezjemca.
  I tak sie kolo zamyka, nie po to sie wydaje ponad 50% wszystkich wydatkow na zbrojenia calego swiata by tej sily nie stosowac.;
  USA zadba by zawsze bylo gdzie zaliczyc zysk od tego wydatku...
  A idioci sie zawsze znajda -wystarczy sie rozejzec w poblizu.
 • 2008-09-06 21:09 | Marc

  Re: Wielka gra - reaktywacja

  Wiekszosc tych analiz niestety bardzo marnej jakosci dziennikarskiej przynajmniej szczatkowo tu zarysowanych szczegolnie brytyjskiego the guardian. czy niem.der spiegelAle to nie dziwi-ostatnio w prasach brytyjskich i niemieckich mnostwo plytkich artykulow.