Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mała Serbia ****

(4)
Adres: Warszawa, ul. Emilii Plater 25
 • 2008-09-10 23:04 | D

  Re: Mała Serbia ****

  Mała Serbia to moim zdaniem jedna z najlepszych restauracji w Warszawie. Wspaniały klimat, świetne jedzenie, które doskonale współgra z muzyką. Szczerze polecam.
 • 2008-11-29 14:52 | y

  i mozna dostac w glowe jak sie nie jest kibicem legii
 • 2009-08-04 15:40 | aneta

  Re: Mała Serbia ****

  Moja wizyta w Małej Serbii nie była niestety udana. Z jednej strony sama jestem sobie winna, bo udałam się tam w okresie międzyświątecznym. Jednak z drugiej strony, skoro restauracja była otwarta, to można się spodziewać, że sprosta pewnym podstawowym wymaganiom. Niestety... Jedzenia brakowało, a muzyka zawiesiła się na jednej piosence powtarzanej z kwadransowymi przerwami. Drugi raz się nie wybiorę.
 • 2009-08-06 18:53 | Evita

  Bardzo dziwię sie opinii Anety Napisała o okresie międzyświątecznym w sierpniu Trochę dziwne Ja jestem bardzo zadowolona z menu Restauracji O każdej porze dnia można dostać wszystko co jest w karcie,I bardzo dobrze iż taka klientka nie idwiedzi tej Restauracji bo pisze nieprawdę
  Evita