Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ja jestem Nowy Jork

(3)
9/11: obraz opustoszenia powraca w wierszach.
 • 2008-09-11 08:56 | aqq

  Re: Ja jestem Nowy Jork

  Zapraszam do lektury poematu "Progressive Collapse" autorstwa Narodowego Instytutu Standardów i Technologii Stanów Zjednoczonych
  http://www.nist.gov/public_affairs/releases/wtc_videos/wtc_videos.html
 • 2008-09-11 10:34 | niech_żyje_putin

  Re: Ja jestem Nowy Jork

  Prawda o 11 września jest następująca: zamach został przeprowadzony przez służby specjalne Stanów oraz Izraela i był pretekstem do napaści na Irak, Afganistan, muzułmanów oraz ich złoża ropy. Gdzie są dowody że ludzie Al-Kaidy to zrobili? Gdzie jest nagranie z samolotem lecącym w Pentagon? Następny w kolejce jest Iran który zostanie zbombardowany przez Izrael. Następna Rosja która już jest izolowana na arenie międzynarodowej po prowokacji amerykańsko-izraelskiej rękami Gruzji (Gruzja pierwsza zaatakowała, nie Rosja!!!!) . Obejrzyjcie przemówienia profesora Davida Griffina, są na video.google.pl dot. 9/11. Oczy wam się otworzą.
  Za sznurki pociągają jak zawsze syjoniści żydzi wg ich świętej księgi Talmud, która każe im panować nad światem i wyciąć w pień inne narody.
  Tak tak "Polityko", Gazeto Wyborcza i inne MEDIA - ludzie wiedzą jaka jest PRAWDA o WAS!
  powtarzacie jak papugi to co wam potężniejsi karzą bo inaczej wypadniecie z rynku.
 • 2009-06-09 00:15 | Usa

  Re: Ja jestem Nowy Jork

  Brooklyn Bridge - akcja poszukiwawcza

  http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35796,6677095,Oblicza_mostu.html