Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rok 1612

(4)
Polacy są okrutni. Grabią, mordują oraz usiłują gwałcić.
 • 2008-09-12 20:11 | Janek

  Re: Rok 1612 - wielka klęska

  Panie Zdzisławie, jest mi Pan winien pięć dych, tak tak, dobrze Pan kombinuje - 50 złotych polskich! Po przeczytaniu pańskiej recenzji wyciągnąłem Bogu ducha winną rodzinę na to "imponujące widowisko", tę "superprodukcję" za "uczciwie wydane 12 mln dolarów", a co ujrzałem? Wielkie to, co się rymuje! Absolutny kicz! Dno, niegodne miana sztuki, epatujące bezmyślnie okrucieństwem w stopniu prawdopodobnie niespotykanym nawet w koncentracie wszystkich Pił oraz Trzynastych Piątków razem wziętych. Czegoś tak idiotycznego i w tak złym guście w życiu nie widziałem, a musi Pan wiedzieć, że produkcje Hollywoodu nie są mi obce. Jakże nisko upadła sztuka rosyjska!

  Wstyd panie Zdzisławie, następnym razem, zanim Pan napisze recenzję, proszę obejrzeć film.
 • 2008-09-22 09:30 | Lena

  Re: Rok 1612

  Nie dość, że elementy fantasy to jeszcze na dodatek motyw MacGyvera (chłop rosyjski rozbija polską husarię za pomocą armaty zmontowanej ze skóry i kilku sznurków). Ubawiłam się po pachy. Tyle, że to nie miała być komedia...
 • 2008-11-01 22:29 | ryba

  Popieram to czysty idiotyzm szkoda że głównej roli nie zagrał Putin
 • 2010-01-16 17:54 | ja

  Re:Rok 1612

  DNO!!!