Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ukraina wybiera chaos

(3)
Polityka ukraińska jest nieprzewidywalna i wszystko może się jeszcze zdarzyć.
 • 2008-09-15 17:35 | Danka

  Re: ogromna Ukraina tonie w złudzeniach ...

  Trzeba nie mieć wszystkich klepek po kolei, aby dać się zawłaszczyć oszłomom siegającym po sentymenty i mity UPA i podobnych organizacji . Takiej Ukrainy nie chce również UE, ani Rosja , ani Polska. Taką Ukrainę lansują ci, co chcieliby ją wykorzystać jako drzazgę uwierającą Rosję i destabilizującą Europę. Unia Europejska nie uniesie takiej Ukrainy, która nie umie przystosować się do realiów początku XXI wieku. Potrzeba pozbywania się oszołomów, tak ważna dla Ukrainy jest również widoczna w Polsce, ale rządy Tuska jakby łagodzą na chwilę "ukraińską dewiację" polityków PiS, którzy brnęli ścieszką wyznaczoną przez neokonserwatystów. Europa ma ogromną szansę rozwoju, ale ci co mącą i podsycają niepokoje, posługują się frazesami nacjonalistycznymi, które zawsze sie dobrze sprzedawały w okresie kryzysu ekonomicznego. Kleszcze kryzysu ekonomicznego mogą okazać się silniejsze od rozumu.
 • 2008-09-15 17:43 | zadymausa

  Re: Ukraina wybiera chaos

  Polska ,nie lepsza!!
 • 2008-09-23 12:14 | Dalarna

  Pani Danuto.Wspaniały poziom wyrobienia politycznego.Gorąco namawiam do wejścia do świata polityki.Kraj jak nigdy potrzebuje ludzi na wysokiej klasy.