Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Paskudnienie polszczyzny

(1)
2008-09-19 11:13 | Pawel_L
Niestey przenika nawet do takich bastionow jak Tygodnik Powszechny i POLITYKA.
Kupuje dzis na dworcu POLITYKE, czytam artykul pana Grzeszaka "Mlot na konkurencje" i znajduje tam fragment o "specjalistycznych komputerach serwisowych z oporgramowaniem DEDYKOWANYM konkretnej marce". Okrutne slowo "dedykowany" bezsensowanie tlumaczone z angielskiego, tam gdzie wystarczyloby "dotyczacy", "sepcjalizujacy sie w", "zajmujacy sie"., wkrada sie do jednego z dwoch tygodnikow przez mnie czytanych. U pana Stommy zdrzylo sie ostatnio ""porÓbstwo" i "zkosmopolityzował". Niedobrze jest, uwazam.