Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kogo rozczarowuje Ukraina?

(4)
Relacja Jagienki Wilczak z wizyty premiera Donalda Tuska w Kijowie.
 • 2008-09-19 17:33 | myzzia

  Kogo rozczarowuje Ukraina? Polaczków !

  1. Ma wojować z Rosją, pokrzykiwać na wiecach z Suck-a-willym (chyba że przeleci w pobli¨zu samolot - wtedy w nogi), oraz nieustannie się kajać za swoje nieprawdopodobne wprost zbrodnie wobec Narodu Polskiego i Katolicyzmu.
  2. Ze względu na to ze-śmy dla nich drogą do NATO
  mają czyścic nasze domy brudną szmatą
  etc. etc. (ale z wizami, zeby w razie czego mozna im było nie płacić i latwo spławić)
  3. Kazda ukraińska mołodycia w wieku jat 16 do 24 ma natychmiast z otwartą buzią klźękać widząc na horyzoncie Orła Polaka Skrzetuskiego.
  4. Oddawać Lwów i Kijów !
 • 2008-09-21 02:56 | H2O

  Spieprzaj dziadu do Moskwy
 • 2008-09-21 10:12 | Polak

  Re: Kogo rozczarowuje Ukraina?

  Ten komentarz pochodzi od jakiegoś agenta KGB
 • 2008-09-27 17:46 | vy

  Skad biora sie tacy idioci jak myzzia?hahahahahaha...porazajace!