Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cipi czysta rączka

(7)
Nową szefową izraelskiego rządu została Cipi Liwni. Jest drugą, po Goldzie Meir, kobietą na tym stanowisku. W przeszłości była politycznym jastrzębiem, opowiadała się za Wielkim Izraelem, od brzegu Morza Śródziemnego po rzekę Jordan, ale obecnie uchodzi za bardziej gotową do kompromisu z Palestyńczykami. Czy i jak nowa Gouda Meir zmieni izraelską politykę?
 • 2008-09-19 18:59 | Mieczsilver

  Re: Cipi czysta rączka

  Może i czysta rączka,ale zadrukowany mózg syjonistyczną ideologią.,która ma korzenie rasizmu.stąd i praktyka nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego.
 • 2008-09-20 14:04 | Janina Nowicka

  Panie Frister, a słyszał pan o biblijnym imieniu Cypora?

  To znaczy ptaszek (rodzaj zenski, jak ptica po rosyjsku). Jak juz pan chcesz pisac zrobniale po polsku to ma byc Cypi. Albo wlasciwie, czego masz sobie pan na starosc zalowac - moze po prostu Cipka?
 • 2008-09-20 14:32 | dziecko_bessy

  deklinacja

  Jeżeli Cipi to mianownik to jak wygląda odmiana przez przypadki tego imienia? Np. biernik: "Izraelczycy wybrali Cip_ na premiera". Może lepiej używać nazwiska tej pani. Trochę jest też niezręcznie mówić o polityku tej rangi, wymieniając jedynie imię. Rzecz raczej niespotykana, no może wyjątkiem jest obecny prezydent USA zwany Dubya, ale to jest - nomen omen - przypadek szczególnej troski.
 • 2008-09-20 17:48 | jerry

  A czym ta "czysta raczka" zajmowala sie w Mossadzie?
 • 2008-09-21 08:10 | Marhaba

  Re: C*** czysta rączka

  Co za różnica, kto będzie przewodził temu bandyckiemu państewku ?? Ten produkt epoki kolonialnej, Holokaustu, terroryzmu i zarażenia mózgu politycznego USA przez wirus syjonizmu nie może zawrzeć SPRAWIELIWEGO pokoju z Arabami, bo popełniłby tym samym samobójstwo. A niesprawiedliwy pokój nie rozwiąże problemu palestyńskiego i nie wstrzyma ataków na Izrael. I tyle!!!
 • 2008-09-21 08:14 | Mieczsilver

  Tajne państwa to już jest osobny rozdział.Może Mossad to właśnie szczególne tajne państwo,stąd i pytanie bardzo zasadne.Czym skorupka...to i przy rządzeniu trąci.
 • 2009-02-12 12:47 | michrich

  Do zacieklych wrogow Syjonizmu:

  Syjonizm to konsequencja antysemityzmu w Europie Wschoadniej. Nie jest przypadkiem ze wielu dzialaczy Iraelskich pochodzi z Polski.
  To konsequencja przedwojennego haselka tak popularnego w Polsce w latach 20-tych i 30 - tych::
  Zydzi do Palestyny