Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa, Wojewódzkiego

(2)
2008-09-20 09:09 | Jacekdublin
Czytając ten artykuł Naczelnego Idioty RP aż mną zatelepało. Rozumiem że w artykule nabija się z J. Rutowicz cz J. Jakimowicza oraz innych obciachowców z Polski rodem. Tu dochodzimy do sedna sprawy, pisząc że Herbuś i Mroczek wygrali konkurs tańca Eurowizji dzięki głosom emigrantów którzy głosowali ze swoich i kradzioych(!) telefonów. Jakim prawem tak napisał ? Na podstawie jakich wniosków stwierdził że Polacy na emigracji kradną telefony ? Mam nadzieję że się uderzy w pierś i przeprosi emigrantów. A jak nie to zareagujemy jak na Prezydenta Kaczyńskiego w Dublinie. Spieprzaj dziadu!!!!!!!!!!
  • 2008-09-27 16:36 | ordynus

    Re: Mea pulpa, Wojewódzkiego

    A co, myślisz że tylko uczciwi obywatele wyjechali a złodzieje zostali? Przecież większość wyjechała nie na wakacje czy studia ale za kasą, a o ile się nie mylę to jest to główny cel wszelakiej nielegalnej działalności.

    Polecam poczytać np. o kradzieżach maszyn rolniczych i budowlanych w UK, które "jakimś cudem" często trafiają do Polski. Telefony przy tym to pikuś.